Głosowanie na zadania Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Rozpoczęło się głosowanie na zadania w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Wśród 230 projektów są projekty, które dotyczą naszej gminy.

Głosowanie potrwa od 14 maja do 14 czerwca 2021 roku. Każdy mieszkaniec Małopolski, który ukończył 16 lat będzie mógł oddać głos na wybrane przez siebie zadanie.

UWAGA! W Chrzanowie można zagłosować także poprzez wrzucenie wypełnionej karty do głosowania do urny zlokalizowanej w Urzędzie Miejskim.
W tym roku są trzy możliwości oddania głosu. W obecnej sytuacji w naszym kraju najprostszą, najszybszą i najbezpieczniejszą będzie opcja zagłosowania przez Internet.

Mieszkańcy Małopolski będą mieli również możliwość uzupełnienia karty do głosowania i wrzucenia jej do jednej z urn postawionych w 19 punktach do głosowania. Poniżej przedstawiamy listę punktów, w których będzie można zagłosować w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego:

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Kraków, ul. Basztowa 22;
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Kraków, ul. Racławicka 56;
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Kraków, Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego, Kraków os. Teatralne 4a;
Agenda zamiejscowa UMWM, Tarnów, al. Solidarności 5-9;
Agenda zamiejscowa UMWM, Nowy Sącz, ul. Jagiellońska 52;
Agenda zamiejscowa UMWM, Nowy Targ, al. 1000-lecia 44;
Agenda zamiejscowa UMWM, Oświęcim ul. Górnickiego 1;
Urząd Gminy i Miasta Miechów, ul. Henryka Sienkiewicza 25;
Urząd Miasta i Gminy Olkusz, Rynek 1;
Starostwo Powiatowe w Bochni, ul. Kazimierza Wielkiego 31
Urząd Miasta i Gminy Brzesko, ul. Bartosza Głowackiego 51;
Urząd Miasta i Gminy w Myślenicach, ul. Rynek 8/9;
Urząd Miasta Zakopane, ul. Tadeusza Kościuszki 13;
Urząd Miejski w Gorlicach, Rynek 2;
Urząd Miejski w Wadowicach, Plac Jana Pawła II 23.
Urząd Miejski w Chrzanowie, Al. Henryka 20;
Urząd Miejski w Krzeszowicach, ul. Grunwaldzka 4;
Urząd Gminy Limanowa, ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B;
Urząd Gminy i Miasta Proszowice, ul. 3 Maja 72.
Głosy będzie można oddać także korespondencyjnie, przesyłając wypełnioną kartę do głosowania na adres Urzędu Marszałkowskiego lub do jednej z jego agend zamiejscowych, z dopiskiem na kopercie: „BUDŻET OBYWATELSKI”.

Adres urzędu:

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków

Adresy agend zamiejscowych:

Nowy Targ
Al. Tysiąclecia 44, 34-400 Nowy Targ

Nowy Sącz
ul. Jagiellońska 52, 33-300 Nowy Sącz

Oświęcim
ul. Górnickiego 1, 32-600 Oświęcim

Tarnów
al. Solidarności 5-9, 33-100 Tarnów

UWAGA! W tym wypadku trzeba jednak pamiętać, że o ważności głosu decyduje data jego wpływu do urzędu – a nie data stempla pocztowego. Jeśli głos dotrze przed 14 maja lub po 14 czerwca 2021 roku, zostanie uznany za nieważny!

Źródło: www.chrzanow.pl