Aktualności Zagorze

21 października będziemy mogli oddać swój głos na kandydatów - do rady gminy, na wójtów. To od nas zależy jak będzie wyglądało miejsce w którym żyjemy. Jesteśmy tylko my – kandydaci i wyborcy, czyli ludzie mieszkający często na tej samej ulicy czy w jednej wsi, którzy razem powinni pracować na wspólną przyszłość. Wszystko ma swój początek i koniec - urząd wójta czy mandat radnego. Nic nie trwa dożywotnio. Warto przypomnieć sobie co poszczególni kandydaci obiecywali nam przed poprzednimi wyborami i ocenić realizację tych obietnic. Niech nie liczą się układy, znajomości czy więzy krwi. Postawmy na ludzi wartościowych, aktywnie działających na rzecz drugiego człowieka, ludzi, którzy nie szczędząc swojego czasu i sił są zawsze tam, gdzie być powinni, ludzi dla których nie ma rzeczy niemożliwych i wiele spraw załatwiają od ręki. Nie dopuście Szanowni Państwo do tego, aby wynik wyborów przekreślił takie działania i takie wartości. Rekomendujemy Państwu osoby poza układami politycznymi, godne publicznego zaufania,z nieprzeciętną charyzmą, wolą działania, osoby znane i powszechnie szanowane, osoby, które będą dobrze i sumienne reprezentować każdego z nas. Warto im zaufać. Oto oni:
- Irena Cielesta - osoba, dla której nie ma rzeczy niemożliwych; wieloletnia działaczka z głową pełną pomysłów i z sercem otwartym na drugiego człowieka;
- Iwona Warchoł - wulkan energii, osoba z pasją do działania na rzecz Zagórza i jego mieszkańców, na którą zawsze można liczyć;
- Kamil Myrcik - leśnik i przyrodnik; człowiek inteligentny, uczciwy, zawsze chętny do pomocy, twórca wielu cennych inicjatyw;
- Łukasz Piorunek - zdolny i pracowity człowiek z pasją, serdeczny, uczynny, empatyczny, z licznymi pomysłami na wiele aktywności dla dobra Zagórza;
- Anna Gucik - emerytowany nauczyciel, pedagog, długoletni dyrektor Szkoły w Zagórzu;
- Edward Synal - konsekwentny i mocno zaangażowany w sprawy Zagórza.
Idźmy wszyscy do urn w niedzielę! Niech wygra rozsądek i ludzie, którzy przez całą kadencję walczyć będą o nasze wspólne dobro!